Он-лайн нарада

P6124645

Голова Миронівської районної державної адміністрації Ігор Черногод взяв участь у он-лайн нараді під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської облдержадміністрації В’ячеслава Кучера.

Під час наради були обговорені проблемні питання щодо забезпечення заходами стягнення заборгованості по єдиному внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування, щодо стягнення заборгованості зі сплати єдиного внеску та своєчасного перерахування стягнутих коштів за виконавчими документами на користь органів ГУ ДФС України у Київській області та щодо результатів інспекційних відвідувань роботодавців і здійснення перевірок інспекторами ОТГ.

В’ячеслав Кучер заявив, що відповідно до державної програми на 2019 рік на Київщині виділено 1 млн. 173 тис. 891 грн. для надання послуг професійної адаптації. Але за підсумками проведеного аналізу на підставі наданих до Департаменту соціального захисту населення матеріалів дане питання досі залишається невирішеним. Тому я беру це питання на особистий контроль. Київщина повинна мати високі показники в соціально-економічному розвитку територій та в справах захисту населення, а саме – пенсіонерів, осіб з інвалідністю і учасників Антитерористичної операції.

P6124644 P6124645

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.