Засідання спостережної комісії

original

26 червня 2019 року заступник голови Миронівської районної державної адміністрації Оксана Вершута провела засідання спостережної комісії при Миронівській районній державній адміністрації.

Під час засідання комісії обговорили наступні питання:

  1. Про роботу комісії стосовно виконання завдань, визначених Положенням про спостережні комісії.
  2. Про інформацію Миронівського районного відділу центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції стосовно засуджених, які перебувають на обліку РВЦМУПВКПП.
  3. Про умовно-достроково звільнених осіб, які перебувають на обліку комісії.
  4. Про постанову на облік та здійснення громадського контролю за дотриманням прав засудженого під час виконання кримінальних покарань стосовно умовно-достроково звільненого жителя м.Миронівка.
  5. Про співробітництво спостережної комісії з Миронівським районним відділом державної установи «Центр пробації» в м.Києві та Київській області Міністерства юстиції України у питаннях проведення заходів пенітенціарної пробації.

Після розгляду всіх питань порядку денного було вирішено надалі детально розглядати та використовувати в роботі інформацію Миронівського РВЦМУПВКПП стосовно засуджених осіб, які перебувають на обліку, а також, комісії здійснювати свої повноваження з урахуванням положень Кримінально-виконавчого кодексу України та Положення про спостережні комісії. Поставити на облік та здійснювати  громадський контроль за дотриманням прав засудженого під час виконання кримінальних покарань стосовно  умовно-достроково звільненого жителя м.Миронівка.

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.