Сплачено до бюджетів 2,9 мільйона гривень податків декларантами

Платники податків території обслуговування Обухівського управління ГУ ДФС у Київській області, які в період кампанії декларування доходів подали річні податкові декларації про доходи за 2018 рік, вже спрямували до бюджетів усіх рівнів 2,3 мільйона гривень податкових платежів.

Із загальної суми сплачених податків 2,4 мільйона гривень – сплачений податок на доходи фізичних осіб. Ще 0,5 мільйона гривень – це сплачений декларантами до держбюджету військовий збір.

Податкові зобов’язання вже виконали майже п’ятсот декларантів. А загалом у період кампанії декларування доходів податкові зобов’язання визначили 1008 громадян.

Очікується, що за підсумками кампанії декларування бюджети отримають майже 8,6 мільйонів гривень податків. Сплатити визначені податкові зобов’язання  декларанти повинні до 1 серпня 2019 року.

         Отож, Обухівське управління просить громадян не зволікати зі сплатою податкових зобов’язань та наголошує, що несвоєчасна сплата податків своїм наслідком має нарахування пені.

Довідково: в період кампанії декларування доходів за 2018 рік річні податкові декларації до Обухівського управління подали 1609 громадян.

В.о. начальника Обухівського управління                               С. ДУБЕНЕЦЬ

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.