Засідання комісії з питань захисту прав дитини

P7300151

30 липня 2019 року голова Миронівської районної державної адміністрації Ігор Черногод провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

В даному засіданні взяли участь начальник служби у справа дітей та сім’ї Олена Яблунівська та головні спеціалісти служби, начальник управління соціального захисту населення Ігор Майсус, директор Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Марина Згура та інші члени комісії.

На порядку денному розглядалися наступні питання:

  1. Розгляд заяви матері, жительки с.Маслівка про надання дозволу на придбання будинку, на ім’я неповнолітньої доньки.
  2. Розгляд клопотання Миронівського районного відділу державної виконавчої служби щодо надання дозволу для передачі на реалізацію нерухомого майна
  3. Розгляд заяви, жительки с.Пустовіти, яка діє на підставі довіреності від імені неповнолітнього 2003р.н. про надання дозволу на продаж довірителям неповнолітнього земельної ділянки площею 1,4894 га, яка належить йому на підставі свідоцтва про право на спадщину.
  4. Розгляд заяви, жительки с.Македони, про надання дозволу на відмову від прийняття спадщини неповнолітнім сином.
  5. Розгляд заяви, жительки с.Козин, про визначення місця проживання двох неповнолітніх дітей.

Під час засідання членами комісії ретельно вивчено всі наявні документи по заявлених справах, що потребували свого вирішення. Документи були подані у повному обсязі. По закінченню обговорення по даних справах винесені рішення та надано рекомендації і висновки в частині захисту прав та законних інтересів дітей.

P7300141 P7300151 P7300162

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.