Засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Миронівській районні державній адміністрації

07 серпня 2019 року перший заступник голови Миронівської районної державної адміністрації Костянтин Жданов провів засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Миронівській райдержадміністрації.

На порядок денний було винесені наступні питання:

  1. Про епізоотичну ситуацію щодо африканської чуми свиней в Україні та області, стан виконання заходів щодо її профілактики.
  2. Про зняття карантину щодо африканської чуми свиней на ДП ДГ «Еліта» Миронівського інституту пшениці ім. В.І. Ремесла НААН» (с. Нова Миронівка Миронівського району).
  3. Про стан регуляції поголів’я диких кабанів та чисельності червоної лисиці на території  Київської області.
  4. Про епізоотичну ситуацію щодо сказу тварин на території району та проблемні питання регулювання чисельності безпритульних тварин в населених пунктах району.

Омельченко Валентин Олексійович – в.о. начальника Миронівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області зазначив, що на сьогодні згідно з даних МЕБ (міжнародного епізоотичного бюро) африканська чума свиней поширена в 22 країнах світу.

        В першому півріччі 2019 року Миронівським районним управлінням Головного управління  Держпродспоживслужби проведено 5 перевірок суб’єктів господарювання що утримують свиней. З наслідками перевірок видано 3 приписи щодо усунення порушень ветеринарного законодавства. Також доповідач вніс на розгляд комісії пропозиції щодо заходів, які необхідно вжити для профілактики АЧС.

Заслухавши і врахувавши інформацію доповідачів, думку членів комісії, що приймали участь в обговоренні вказаних питань, комісією були прийняті відповідні рішення.

Забезпечити під особисту відповідальність контроль за своєчасністю та ефективністю виконання попередніх рішень Державних надзвичайних протиепізоотичних комісії при Кабінеті Міністрів України, Київській обласній державній адміністрації, Миронівській райдержадміністрації  щодо заходів з профілактики та ліквідації африканської чуми свиней на підпорядкованих територіях.

Організувати проведення періодичних обстежень прилеглих до населених пунктів територій (стихійних сміттєзвалищ та ін.) з метою виявлення трупів загиблих тварин (побічних продуктів тваринного походження), у разі їх виявлення вживати заходи передбачені Інструкцією з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней.

Проінформувати через засоби масової інформації про закінчення дії карантинних обмежень на свинофермі ДП «ДГ Еліта» Миронівського інституту пшениці ім. В.І.Ремесла НААН с. Нова Миронівка  Мироніського району Київської області та території зони захисту та зони нагляду.

Продовжити заходи щодо регуляції чисельності диких кабанів та червоної лисиці на території області відповідно до науково-обґрунтованих норм

Продовжувати інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо заходів розглянутих на засіданні засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Миронівській райдержадміністрації.

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.