Засідання ТЕБ та НС при Миронівській районній державній адміністрації

P8080632

08 серпня 2019 року перший заступник голови Миронівської районної державної адміністрації Костянтин Жданов провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Миронівській районній державній адміністрації.

На порядок денний було винесені наступні питання:

  1. Про попередження загибелі людей на водних об’єктах Миронівського району.
  2. Про санітарно-епідемічну ситуацію на території Миронівського району.

К. Жданов проінформував присутніх, що станом на 08 серпня 2019 року в Миронівському районі загинуло 6 осіб на водних об’єктах, за аналогічний період 2018 року – 1 загиблий. Зазначені нещасні випадки трапились в с. Зеленьки – 2 особи, с. Центральне – 1 особа, с. Ходорів – 2 особи, с. Маслівка – 1 особа, м. Миронівка – 1 особа, з яких у с. Зеленьки 01.06.2019 загинула дитина 12 річного віку. Основними причинами загибелі людей на воді є безвідповідальне відношення громадян до правил безпеки під час перебування на воді, недбальство, вживанням спиртних напоїв.

Заслухавши і врахувавши інформацію доповідачів, думку членів комісії, що приймали участь в обговоренні вказаних питань, комісією були прийняті відповідні рішення:

Забезпечити висвітлення в ЗМІ інформаційно-роз’яснювальних матеріалів про дотримання правил охорони життя людей на водних об’єктах

Вжити заходів щодо запобігання масових інфекційних захворювань і харчових отруєнь серед населення Миронівського району, в тому числі щодо дотримання санітарного законодавства закладів громадського харчування (закусочних, кіосків, та інших закладів громадського харчування швидкого приготування) та надала на розгляд комісії відповідні пропозиції.

P8080632 P8080615

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.