Засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 28-ї річниці Дня незалежності України

14 серпня 2019 року заступник голови Миронівської районної державної адміністрації Оксана Вершута провела засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 28-ї річниці Дня незалежності України.

Основні питання, що обговорювалися на засіданні стосувалися благоустрою населених пунктів району, прилеглих територій, підприємств, установ, організацій, їх будівель; підготовки до урочистих заходів, які будуть проходити під час святкування Дня Незалежності.

Організаційний комітет вирішив, що районний захід до Дня незалежності України та церемонія підняття Державного прапора буде проведено 23 серпня 2019 року 10.00 год. на центральній площі міста (біля районного будинку культури).

10.30 год. покладання квітів до пам’ятника Небесній Сотні борцям за Незалежність;

14.00 год. – «Моя квітуча Україна» – конкурс дитячих малюнків на асфальті (площа біля районного будинку культури);

«Творчий миронівський край» – виставка робіт народних умільців (ганок  районного будинку культури).

Виступ зразкового дитячого духового оркестру Маслівського сільського будинку культури.

14.30 год. – «З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, УКРАЇНО!» – районні урочистості та Святковий концерт до Дня незалежності (зал районного будинку культури).

24 серпня 2019 року о 20.00 год. відбудеться святковий вечір відпочинку на центральній площі міста біля районного будинку культури. В ході засідання, були враховані всі пропозиції членів оргкомітету щодо проведених заходів.

За результатами засідання організаційного комітету було дано ряд доручень керівникам служб та відомств, які задіяні у підготовці та проведенні святкувань.

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.