Тематичний семінар на тему «Реалізація права на податкову знижку»

IMG_20190812_114012

          Семінар на тему «Реалізація права на податкову знижку» відбувся в Богуславській ДПІ Обухівського управління  ГУ ДФС у Київській області, який проводила начальник Богуславської ДПІ  Підопригора Вікторія Василівна.

          Під час семінару було наголошено, що платник податку може скористатись правом на отримання податкової знижки, пов’язаної з навчанням члена сім’ї першого ступеня споріднення, незалежно від того чи одержує такий член сім’ї заробітну плату.

          З метою використання права на податкову знижку достатньо подати до податкового органу за місцем податкової адреси (реєстрації) декларацію про майновий стан і доходи та копії підтверджуючих документів.

          Підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації, яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року.

          Учасники семінару  відмітили   важливість володіння знаннями щодо змін у податковому законодавстві, зауваживши, що це дає їм можливість правильно й ефективно організовувати власну діяльність.

                                                                                               Обухівське управління      

IMG_20190812_114012   

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.