Проведено оперативно-профілактичне відпрацювання «МАК»

В ході проведення оперативно-профілактичного відпрацювання «МАК»  працівниками Миронівського відділу поліції  в одному із сіл Миронівського району,  у господарстві місцевого жителя, було виявлено незаконний посів конопель.

Місцевий 47 річний житель,  знаючи про заборону вирощування рослин конопель, без передбаченого законом дозволу, на власній присадибній ділянці за місцем свого проживання вирішив зайнятись вирощуванням конопель. Дочекавшись коли зійде сніг, чоловік посіяв насіння конопель у підготовлений ґрунт, а  в подальшому їх обробляв. Належно доглядаючи чоловік  виростив таким чином п’ятнадцять рослин конопель.

Виявлені рослини коноплі (в кількості 15 рослин) вилучено працівниками слідчого відділу під час санкціонованого обшуку, в якості речового доказу та направлено для проведення експертизи. Згідно з висновком експертизи надані на дослідження рослини відносяться до рослин роду «коноплі»,  які  містять наркотичні засоби та психотропні речовини і  обіг яких заборонено.

По даному факт порушено кримінальне провадження за ч.1 ст. 310 КК України (посів або вирощування снотворного маку чи  конопель). Винуватця  повідомлено про підозру та обвинувальний акт направлено до суду.

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.