Зустріч з громадянами, які перебувають на обліку у Миронівській районній філії Київського обласного центру зайнятості

пенсійне

04.09.2019 року начальником Миронівського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Катериною Раченко проведено зустріч з громадянами, які перебувають на обліку у Миронівській районній філії Київського обласного центру зайнятості.

З метою поінформованості громадян щодо пенсійного забезпечення, особливу увагу присутніх акцентовано на основних проблемах, з які можуть виникати у громадян при оформленні на пенсію, зокрема виправлення в трудових книжках, легалізації заробітної плати, адже розмір майбутньої пенсії залежить від величини заробітної плати та страхового стажу (стаж рахується пропорційно сплаченим страховим внескам). Окрім того було обговорено питання запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування. яка надасть можливість сформувати індивідуальні накопичення громадян та прийняти участь у формуванні майбутньої пенсії. Також громадян ознайомлено із Веб – порталом електронних послуг Пенсійного фонду України, зареєструвавшись на якому можливо переглянути і звірити інформацію щодо розміру заробітної плати та своєчасності сплати страхових внесків, СМС – інформуванням. А також, про нову модель звернення громадян для призначення пенсії в “один дотик” через веб-портал електронних послуг ПФУ. Призначення пенсії в “один дотик” є першим етапом впровадження системи “Е-пенсія”. Новий сервіс дозволяє призначити пенсію, подавши заяву та усі необхідні документи через веб-портал електронних послуг Фонду. Впровадження такої системи спрощує взаємодію громадян із Пенсійним фондом України, дозволяє зменшити витрати часу осіб, які звертаються за призначенням пенсії, забезпечує максимально комфортні умови для отримання послуг, не виходячи з дому.

Повідомлено, що інформацію стосовно пенсійного забезпечення можна знайти на сторінках відомчих видань: газети ”Пенсійний кур’єр” та журналу “Вісник Пенсійного фонду України” та роздано інформаційні буклети ”Реєстрація на WEB – порталі Пенсійного фонду України”.
В ході зустрічі всі присутні отримали змістовні відповіді на запитання.

 IMG_3302

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.