Зустріч з головою осередку інвалідів по зору по Миронівському районі громадської організації Обухівського УТОС

пенсійне

03.09.2019 року начальник Миронівського відділу обслуговуванн громадян (сервісного центру) Катерина Раченко зустрілась з головою осередку інвалідів по зору по Миронівському районі громадської організації Обухівського УТОС Н.М.Волошиною.

Під час зустрічі обговорено питання щодо запровадження принципово нової моделі звернення через веб портал Пенсійного фонду України за призначенням пенсії за принципом в “один дотик”.

Цей сервіс є однією зі складових частин системи надання послуг у сфері пенсійного забезпечення в електронній формі (“Е-ПЕНСІЯ”). Цей проект реалізується Пенсійним фондом України і включає заходи з переведення в електронну форму надання послуг та організації обміну даними з державними реєстрами для зменшення паперового документообігу при наданні послуг.

Така форма відносин передбачає подання документів для призначення пенсії виключно в електронному вигляді зі зверненням до сервісного центру тільки за отриманням пенсійного посвідчення.
Новий сервіс дозволяє громадянам через вебпортал формувати електронне звернення, додавати до нього скановані копії необхідних документів, завірені електронним цифровим підписом. Після прийняття рішення про призначення пенсії особа повідомляється, шляхом надсилання смс-повідомлення, про необхідність один раз звернутись до сервісного центру для отримання пенсійного посвідчення.

Впровадження такої системи спрощує взаємодію громадян з Пенсійним фондом, дозволяє зменшити витрати часу осіб, які звертаються за призначенням пенсії, забезпечує максимально комфортні умови для отримання послуг, не виходячи з дому.

IMG_3285

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.