Благодійна акція “Місія добра”

Благодійна акція “Місія добра”

В Київській області з 21 липня 2014 року проводиться благодійна акція “Місія добра”. Суть даної акції це надання всебічної допомоги і підтримки місцевим організаціям Товариства Червоного Хреста України у зборі благодійних внесків, продовольства, одягу та взуття, ліків, засобів гігієни, будівельних матеріалів тощо (далі – благодійна допомога) для соціально-побутової допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, їх сім’ям, переселенцям з Автономної Республіки Крим, Східної України та постраждалим в районах проведення антитерористичної операції.

28 липня 2014 року було підписано Угоду про спільну діяльність між Миронівською районною організацією “Товариства Червоного Хреста України” та Миронівською районною державною адміністрацією.

Миронівська районна державна адміністрація спільно з районною організацією “Товариства Червоного Хреста України” звертається до жителів району, керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності, благодійних громадських фондів та релігійних конфесій підтримати доброчинну ініціативу задля конкретної допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, їх сім’ям, переселенцям з Автономної Республіки Крим, Східної України та постраждалим в районах проведення антитерористичної операції.

Завжди готові прийняти допомогу коштами, продуктами харчування довгострокового зберігання, засобами гігієни, речами першої необхідності, медикаментами тощо.

Перерахувати кошти можна за реквізитами:

р/р 26001000031804 в Миронівському ПАТ “Укрсоцбанк”, МФО 300023,

ЄДРПОУ 00434230 з відміткою Миронівська районна організація “Товариства

Червоного Хреста України” акція “Місія добра”

 

За детальною інформацією звертатися за тел. 096-435-90-18

Цилюрик Лідія Федорівна

Миронівська районна організація “Товариства Червоного Хреста України”

Потреби військовослужбовців:

– бронежилети, кевларові каски;
– резинові чоботи, дощовики;
– палатки (на 10 осіб);
– каремати, спальні мішки;
– білизна, носки;
– засоби гігієни;
– питна вода (бутильована),
– продукти харчування довгострокового терміну зберігання;
– цигарки, інше.