Мартенко Володимир Миколайович

01

Мартенко Володимир Миколайович народився 20 серпня 1969 року. в м. Миронівка. В 1984 році закінчив Маслівську 8-річну школу. Два роки навчався в Миронівській середній школі №1, яку закінчив в 1986 році.

     З 1 вересня 1986 року по 19 червня 1987 року навчався в м. Черкаси, де отримав спеціальність – радіомеханік.

     З 1987 року по 1991 рік проходив навчання у Пермському вищому

 воєнно-командному училищі, де здобув професію офіцера мотострілкових військ.

      Три року був командиром спец загону, який приймав участь в бойових діях в Нагорному Карабасі.

       Після демобілізації з військової служби працював у Миронівському лінійному відділенні у справах перевірки вантажів оперативником у званні капітана.

       Одружений. Дружина  – Людмила. Батько двох синів – Романа і Богдана.

      З 2009 року працював майстром лісу у Маслівському лісництві Ржищівського ДЛГ.

      У серпні 2014 року був мобілізований у 2-гу окрему Галицьку бригаду Національної гвардії України. Виконував бойові завдання в зоні АТО. Був командиром роти.

         6 березня 2015 року був нагороджений грамотою за сумлінне виконання військового обов’язку, вірність військовій присязі у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

         З червня 2016 року призваний Миронівським РВК у Київській області та  був призначений командиром механізованого взводу п’ятої  механізованої роти другого механізованого батальйону.

        Але ворожа куля 13 грудня 2016 року обірвала життя нашого героя, однокласника, побратима, чоловіка, батька, нашого дорогого односельчанина, який захищав цілісність нашої держави у селі Верхньоторецьке Ясинуватського району Донецької області.