Михайлов Віталій Анатолійович

фото Михайлова

Михайлов Віталій Анатолійович народився 30 жовтня 1982 року в селі Центральне Миронівського району Київської області. Дитинство і юність пройшла в селі Козин Миронівського району Київської області.

З 1989 року по 2000 рік навчався в Козинській сереній школі. До 7 класу за відмінне і сумлінне навчання неодноразово нагороджувався похвальними листами.Був взірцем для однокласників та своїх менших братів Леоніда та Максима.

Після закінчення школи мав велике бажання стати військовим, навчатися в Суворовському училищі, але за станом здоров’я не судилося йому навчатися.

В 2001 році Віталія було призвано в ряди Української Армії в танкову війському частину Десна Чернігівської області, а з часом був переведений в м.Біла Церква де проходив подальшу службу.

По закінченню служби повернувся в своє рідне село Козин,та розпочав свою трудову діяльність в м.Києві за професією будівельник. Згодом знову повернувся додому і влаштувався працювати в приватного підприємця Педченка, а останній час працював на Миронівській птахофабриці «Наша Ряба».

В 2002 році одружився.З часом розлучився.Від першого шлюбу залишилося двоє діток – донька Наталія 2003 року та син Борис 2005 року народження.

Останні роки проживав Віталій у цивільному шлюбі в селі Таганча Канівського району Черкаської області.

Віталій любив спорт.Приймав активну участь у громадському житті села.Неодноразово захищав честь села, району по футболу.Для Козинської футбольної команди був цінним воротарем, а також і для Миронівської футбольної команди «Нива».

24 березня 2014 року був призваний Віталій Миронівським райвійськоматом проходити мобілзацію, виконувати громадянський обов»язок по збереженню цілісності території нашої держави.Він, як і інші захисники, брав участь у найскладніших бойових діях на сході України.Був навідником третьої танкової роти батальйону військової частини.

11 липня 2014 року близько 19-00 години його танковий екіпаж загинув внаслідок спрацювання вибухового пристрою встановленого на дорозі по маршруту руху військової техніки в районі села Червонопартизанське Свердловського району Луганської області.Віталій загинув при виконанні громадянського обов’язку при возволенні України від сепаратистів.